ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Калиновий цвіт

     

       Ансамбль народного танцю «Калиновий цвіт» створено у вересні 2005 року Іриною Малінською – дійсним керівником, хореографом-постановником, художником по костюмам колективу.             З вихованцями працювали педагоги – репетитори Олександра  Ковальова та Юлія Угриняк,  зараз працює Кафанова Анна Сергіївна . Колектив об’єднує 160 вихованців віком від 4 до 16 років. Ансамбль веде активну роботу з пропагування хореографічного мистецтва, залучення дітей до художньої самодіяльності з метою виявлення обдарованих дітей та подальшого розвитку їх здібностей.                                           
  Велика робота в колективі ведеться з метою популяризації українського фольклору, танцювальних традицій народів світу. У репертуарі «Kалинового цвіту»  сьогодні більше двох десятків номерів. Ефективність, яскравість і артистизм – відмінні риси членів ансамблю, які завжди готові дати глядачам яскраві враження і ділитися з ними емоціями.  У 2011 році колективу присвоєно звання «Зразковий художній колектив»,а у 2016 – звання«Народний».      
Широкий спектр фестивальної діяльності колективу – перемоги у Міжнародних фестивалях: «Gold Stars Olympus 2017» (Греція);   “Хрустальная роза -2018”  — Болгарія, Варна; «Скадовськ збирає друзів» (2017,2018, 2019); Всеукраїнських: «Маленькі зірки», «Світ талантів», «Оберіг»; міжрегіональних: «MAESTOSO», «Таврійський барво грай», «Танцюймо, Україно» тощо. Проте Ірина Геннадіївна не лише розвиває творчі здібності гуртківців, але й виховує їх як патріотів. У Національному конкурсі «Благодійна Україна – 2017»  у номінації «Благодійність в культурі та освіті » перемогу  здобув саме її колектив.      Всеукраїнський проект «Майбутнє України – талановиті діти» у 2018 році гідно представив вихованців народного художнього колективу ансамблю народного танцю “Калиновий цвіт” та  досвід роботи їх керівника.
  
Ансамбль постійний учасник урочистостей та святкових заходів, що проводяться у місті та області. Широкий спектр фестивальної діяльності колективу.          Ансамбль веде активну масову роботу. Серед традиційних форм щорічне оздоровлення, свята за участю батьків вихованців, поїздки до зимових Карпат, походи та екскурсії вихідного дня. Колектив любить подорожувати: відвідав м. Ереглі (Туреччина) з творчим візитом,  вихованці мандрували до Франції та    Польщі.  
Колектив ансамблю неодноразово нагороджувався грамотами та дипломами управління освіти Херсонської міської ради, громадських організацій та установ міста, області за вклад у розвиток  хореографічного мистецтва.