ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Театр-студія «Сувенір»

                Театр-студія «Сувенір» створена у 2004 році на базі одноіменного гуртка художнього слова, який працював у Центрі з 2001 року. Керівник колективу Моргунова Ганна Йосипівна. У складі колективу 15 дітей  різного віку від 7 до 16 років, але всіх поєднує любов до мистецтва театру.
Гуртківці на заняттях опановують художнє слово, майстерність актора, сценічний рух, знайомляться з театральною термінологією та інше. А найголовне, пробують свої сили в ролі ведучих, читців, беруть участь у виставах та розважально ігрових програмах.  Під керівництвом Ганни Йосипівни на рахунку юних акторів понад 20 виступів щороку: перед мешканцями міста в дитячому клубі-кафе «Золотий ключик», на майданчиках Херсона. Вихованці театру-студії «Сувенір» – захоплені пропагандисти театрального мистецтва, активні учасники театральної діяльності й помічники в організації свят в мікрорайоні: «День Знань», «День захисту дітей», «Новорічні ранки».З особливим ентузіазмом виконують ролі у Новорічних програмах для вихованців Центру, школярів молодших класів та  всіх бажаючих.
Вихованці театру-студії «Сувенір» щороку стають лауреатами конкурсів та фестивалів: «Театральна весна», «Таврійський барво грай», «Мельпоменочка», «Острівок дитинства», «Скадовськ збирає друзів».