ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Клуб «Лідер»

  

         Основний зміст роботи клубу «Лідер», який працює на базі Центру з 1995 року, є підготовка школярів до активної громадської діяльності, організація волонтерського руху. Секція «Милосердя» об’єднує зусилля волонтерських Центрів шкільних парламентів м.Херсона для активізації благодійницт
  Структура клубу є гнучкою ва  в рамках Всеукраїнських, обласних і міських  волонтерських програм.. Секції та напрями діяльності визначаються в залежності від попиту освітніх установ, крім того враховуються  Всеукраїнські акції та операції, що оголошуються протягом навчального року. Відкрито новий напрям діяльності клубу – Літературну майстерню.
        Два рази на рік проводяться семінари-практикуми з волонтерського напрямку за методом «Рівний – рівному», круглі столи волонтерів з обміну досвіду роботи, конкурси презентацій діяльності волонтеських Центрів, тематичні конкурси буклетів «Чуйне серце», «Серце віддаю людям», виїзні тренінги, відкриті засідання Школи психологічної допомоги, консультації з питань надання першої допомоги  постраждалим у надзвичайних ситуаціях, брейн-ринги санітарних постів «Перша допомога»,  тренінги, конкурси з питань здорового способу життя для  школярів міста.  Ключовий напрям роботи – «Соціальна підтримка» –  надання адресної допомоги особливо незахищеним верстам населення.
Корисні справи  клубу «Лідер» є два напрями: «Діти, молодь – пенсіонерам», «Діти – дітям». Клуб займається організацією та проведенням благодійних акцій: «З любов’ю в серці», «Книга-другу», «Милосердя», «Турбота», «Ветеран поруч», «Пам’ять»,  «Подаруй посмішку», «Не будь байдужим!», «Чуйне серце», «Подарунок герою», «Аптечка воїнам АТО», «Книга воїну АТО»; відвідуванням інвалідів та ветеранів війни, чорнобильців, воїнів АТО в обласному госпіталі та на дому, Херсонській обласній лікарні «ХОСПІС»; адресної допомоги людям пільгових категорій міста та переселенцям із зони АТО;  фестивалю «Рядки, опалені війною» до Дня визволення України, допомога літнім немічним людям на дому спільно з  випускниками клубу.
       Традицією  стало проведення  благодійних акцій і операцій  для дітей пільгових категорій: «Осінній дар»,  із збору канцтоварів; «Яблучко» із збору фруктів; «Ялинка», «Хай Новий рік щасливим буде», «Сонечко в долонях», «Подаруй посмішку дитині» із збору солодощів та новорічних подарунків ; благодійного марафону «Зі святим Миколаєм свято зустрічаємо!» – проведення Новорічних та Різдв’яних свят, ранків, конкурсних програм для малечі та дорослих; «Діти – дітям» – надання адресної допомоги дітям, які опинилися у скрутному становищі або потребують матеріальної допомоги на лікування; «Книга – другу» – збір бібліотеки для слабочуючих дітей НВК№29 м.Херсона, табору відпочинку для дітей пільгових категорій Херсонщини імені Івана Голубця м.Скадовська.

   Cтруктура роботи клубу лідер