ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Наша гордість

03-05 квітня 2015 року роботи 6 вихованців Зразкового художнього колективу гуртка «Чарівна намистина» (керівник Кубарова Г.М.) взяли участь у  Всеукраїнському конкурсі для дітей «Чарівний бісер» в рамках ХІ Міжнародної виставки рукоділля і творчості «Золоті руки майстрів» у м. Києві. Всього було представлено 7 робіт та 1 колекція із 7 робіт. Вихованці отримали нагороди: Герасимчук Катерина та Ігнашова Варвара – диплом фіналіста; Пічура Олександра – ІІ місце в номінації «Пасхальні візерунки»; Вернигор Анастасія – І місце в номінації «Пасхальні візерунки»; Полівода Анастасія та Селіверстова Валерія – І місце в номінації «Вальс весняних квітів».


16 квітня 2015 року 24 вихованця туристських гуртків взяли участь у туристських змаганнях з техніки пішохідного туризму серед вихованців гуртків навчальних закладів м. Херсона в парку ім. Маргелова. Команда вихованців гуртка «Спортивний туризм», керівник Волков О.Л. посіла І місце, команда гуртка «Пішохідний туризм», керівник Волкова О.П. – ІІІ місце.


18 квітня 2015 року 35 вихованців Народного художнього колективу дитячого хору «Жайвір» (керівник Козян Р.М.) взяли участь в обласному фестивалі – конкурсі вокально-хорового мистецтва «MAESTOSO» в Херсонському державному університеті та отримали диплом ІІ ступеню.


18 квітня 2015 року 11 вихованців туристських гуртків взяли участь ІV етапі обласних змагань «Зелений стадіон» з елементами паркового орієнтування в парку ім. Маргелова. Переможцями та призерами стали: ІІІ місце – Абракова Крістіна, І м. – Грай Вікторія («Спортивне орієнтування», керівник Капара М.В.); ІІІ м. – Буцула Микола («Пішохідний туризм», керівник Горшкова Д.В.).


22 квітня 2015 року 2 вихованців гуртка «Початкове технічне моделювання» (керівник Курдюк Н.М.) взяли участь у міських змаганнях з початкового технічного моделювання та посіли ІІ командне місце.


Згідно плану роботи відділу декоративно-вжиткового мистецтва та технічної творчості ХЦПР у квітні 2015 р. 44 роботи вихованців гуртків: Зразкового художнього колективу гуртка «Чарівна намистина» (керівник Кубарова Г.М.),Зразкового художнього колективу гуртка «Чарівний хрестик» (керівник Калашнікова Л.О.), Зразкового художнього колективу гуртка «Фентезі» (керівник Дівущак Т.В.), «Природа і фантазія» (керівник Пижова Н.Ю.), «Захоплююче лозоплетіння» (керівник Піскун Є.В.),  «Майстерня чудес» (керівник Пелагіна Н.С.) взяли участь в обласній виставці-конкурсі декоративно-вжиткового мистецтва «Знай і люби свій край – 2015», яка проходила у приміщенні КЗ «ЦНТТУМ»ХОР: Дипломи переможців різних ступенів отримали: Коркмаз Ділара – І м., Гонтарь Альона – І м., Мартинюк Катерина – І м., Кравцова Олександра – І м. («Чарівна намистина», керівник Кубарова Г.М.); Уманчук Ольга – І м., Сердополецька Марина – І м., Сіомашко Яна – І м. («Чарівний хрестик», Калашникова Л.О.); Темерева Богдана – І м., Полякова Валерія – І м., Трусова Ксенія – І м., Солов’янова Дар’я – І м., Ферелетич Олександра – І м. («Природа і фантазія», керівник Пижова Н.Ю.); Дівущак Катерина – І м., Жульєва Анастасія – І м., Ісаєв Олександр – І м., Краснянська Єлизавета – І м., Буровська Світлана – І м., Сацута Лариса – І м., Гавриленкова Єлизавета – І м. («Фентезі», керівник Дівущак Т.В.); Потапенко Олександр – ІІІ м. («Захоплююче лозоплетіння», керівник Піскун Є.В.); Зоря Поліна – ІІІ м., Бабеша Влад – І м., Захарова Віолета – ІІ м., Лежепьокова Єва – І м., Щербініна Катерина – ІІ м. («Майстерня чудес», керівник Пелагіна Н.С.). Таким чином у виставці-конкурсі «Знай і люби свій край – 2015» взяли участь 44 роботи, виготовлених 42 гуртківцями, з яких 25 отримали дипломи переможців різних ступенів.


27 березня 2015 року Работіна Ганна вихованка Зразкового художнього колективу хореографічного ансамблю «Барвінок» (керівник Хотімченко Ж.М.)  взяла участь у VII Всеукраїнському конкурсі молодих балетмейстерів в Херсонському Державному університеті та посіла І місце.


28 березня 2015 року 69 вихованців Зразкового художнього колективу ансамблю народного танцю «Калиновий цвіт» (керівник Малінська І.Г.), Зразкового художнього колективу хореографічного ансамблю «Барвінок» (керівник Хотімченко Ж.М.), студії класичного танцю «Іскра» (керівник    Пашко І.П.), хореографічної студії «Фантазія» (керівник Короткова Л.О.), хореографічного колективу «Апельсин» (керівник Бєлозор О.О.) взяли участь у ХV Всеукраїнському конкурсі-фестивалі хореографічних колективів «Натхнення» в Херсонському Державному університеті. Отримали нагороди: «Калиновий цвіт» –  дипломи за І та ІІІ місця, Работіна Ганна – вихованка ансамблю «Барвінок» – ІІ місце, «Іскра» – диплом за ІІІ місце, «Фантазія» та «Апельсин» – активні учасники. Керівники ансамблів Малінська І.Г., Хотімченко Ж.М., Пашко І.П. отримали подяки за творчий підхід у підготовці дітей до фестивалю.


29 березня 2015 року 2 вихованки ансамблю спортивного бального танцю «Nika dance» (керівник Терешенко Н.В.) взяли участь у Всеукраїнських  змаганнях з бальних танців «Кубок Миколаєва – 2015» у м. Миколаєві та отримали нагороди: Маляр Марія – диплом за І місце; Дроченко Каріна – диплом за ІІІ місце в категорії «Соло 1 Дебют».


Підведені підсумки Всеукраїнських змагань учнівської молоді з радіозв’язку на коротких хвилях, від 14 січня 2015 р., команда радіоклубу «Супутник» (керівники Дежкунова Л.О., Бала О.В., Фоменко О.О., Ніколаєв І.В., Ніколаєв М.В.): Тутова Олександра, Карагод Дарина, Якимчук Ольга посіла ІІІ місце, Герасимов Філіп – ІІІ місце в особистому заліку.


Підведені підсумки Міжнародних молодіжних змагань з радіозв’язку на коротких хвилях «CQ UT Contest», від 17 січня 2015 р., команда радіоклубу «Супутник» (керівники Дежкунова Л.О., Бала О.В., Фоменко О.О., Ніколаєв І.В.): Хоменко Тарас, Дідик Вікторія, Якимчук Ольга, Бондар Михайло посіла І місце.


Підведені підсумки IV туру обласних змагань з радіозв’язку на ультракоротких хвилях «Школа радиста», від 16 лютого 2015р, команда радіоклубу «Супутник» (керівники Дежкунова Л.О., Ніколаєв М.В., Положай В.В.): Тутова Олександра, Скорик Данило, Чайка Світлана посіла ІІІ місце. Герасимов Філіп – ІІ місце, Шульженко Марина – ІІІ місце в особистому заліку.


Підведені підсумки IІІ туру обласних змагань з радіозв’язку на ультракоротких хвилях «Зірки ефіру Таврії», від 28 лютого 2015р, Шульженко Марина вихованка радіоклубу «Супутник» (керівник Дежкунова Л.О.) посіла ІІ місце в особистому заліку.


17 по 20 березня 2015 року 117 робіт, виготовлених 87 вихованцями гуртків відділів декоративно-вжиткового мистецтва та художньої творчості Центру: «Скринька», «Майстерня чудес», «Фентезі», «Природа і фантазія», «Чарівний хрестик», «Чарівна намистина», «Захоплююче лозоплетіння», «Сучасне мистецтво», «Молоде мистецтво» взяли участь у міській виставці декоративно-вжиткового мистецтва «Творчість. Фантазія. Мистецтво.», яка відбулася на базі ПДЮТ.

За результатами оцінювання міської виставки були отримані наступні нагороди:

  • гурток «Чарівна намистина» (керівник Кубарова Г.М.): Кравцова Олександра – І місце, Герасимчук Катерина – І місце, Полівода Анатсасія – І місце, Форостіна Анастасія – ІІ місце, Левінцова Марія – ІІ місце, Дорофтей Марина – ІІ місце, Косташенко Іван – І місце, Коркмаз Ділара – І місце, Бахновська Євгенія – І місце,  Гонтар Альона – І місце, Мартинюк Катерина – І місце, Співачук Світлана – І місце;
  • гурток «Фентезі» (керівник Дівущак Т.В.): Краснянська Єлизавета – І місце, Козлова Вікторія – ІІ місце, Ісаєв Олександр – І місце, Жульєва Анастасія – І місце, Буровська Світлана – І місце, Дівущак Катерина – І місце, Сацута Лариса – І місце, Швець Олена – І місце, диплом на гурток;
  • гурток «Майстерня чудес» (керівник Пелагіна Н.С.): Посунько Ольга – І місце, Щербініна Катерина – ІІ місце, Зоря Поліна – ІІ місце, Самцевич Ірина – І місце, Бабеша Влад – І місце;
  • гурток «Природа і фантазія» (керівник Пижова Н.Ю.): Темерева Богдана – І місце, Трусова Ксенія – І місце, Ферелетич Олександра – І місце, Пижов Іван та Пижов Антон – І місце, Полякова Валерія – ІІІ місце;
  • гурток «Чарівний хрестик» (керівник Калашникова Л.О.): Уманчук Ольга – І місце, Смешко Єлизавета – І місце, Піпякіна Анастасія – ІІ місце, Стефлюк Юлія – І місце, Сіомашко Яна – ІІ місце, Погасій Влада – ІІІ місце, диплом на гурток;
  • гурток «Захоплююче лозоплетіння» (керівник Піскун Є.В.): Лохманюк Даша – ІІІ місце, Потапенко Олександр – ІІІ місце;
  • гурток «Молоде мистецтво» (керівник Смагін Л.Г.): диплом на гурток.

Всього  отримали 39 грамот переможців та 3 диплома на гурток.


23 березня 2015 року 17 вихованців театру-студії «Сувченір» (керівник Моргунова Г.Й.) взяли участь у міському дитячому фестивалі «Театральна весна» в ХПДЮТ. Колектив отримав диплом лауреата І ступеня, 8 запрошень на перегляд вистави в обласний академічний музично-драматичний театр ім. Миколи Куліша, керівник отримала диплом за кращу режисерську роботу.


26 березня 2015 року 23 вихованця театру-студії «Сувченір» (керівник Моргунова Г.Й.) та театрального клубу «Свято» (керівник Піддубна В.А.) взяли участь в V обласному конкурсі дитячих та юнацьких колективів «Мельпоменочка» в ХДБХТ. Вихованці театру-студії «Сувенір» отримали кубок та диплом І ступеня в середній віковій категорії, вихованці театрального клубу «Свято» отримали  кубок та диплом ІІІ ступеня в молодшій віковій категорії.


14 березня 2015 року 5 вихованців гуртка «Спортивне орієнтування» (керівник Капара М.В.) взяли участь у 27 легкоатлетичному пробігу «Десант 44» до Дня визволення м. Херсона від фашистських загарбників. Гаркуша Євген посів І місце.


15 березня 2015 року Трубаєв Олександр – вихованець клубу «Лідер» (керівник Адвокатова С.І.) та Піддубна Яна – театральний клуб «Свято» (керівник Піддубна В.А.) взяли участь у відкритому міському фестивалі мистецтв «Антракт 2015» в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О.Гончара. Вихованці отримали дипломи лауреатів та призи фестивалю.


18 березня 2015 року Кувавіна Софія вихованка Зразкового художнього колективу вокально-естрадної студії «Дебют» (керівник Ткач А.В.) взяла участь у ІІ обласному телевізійному конкурсу виконавців естрадної пісні «Каруселька ля-ля-фа» в Херсонському державному будинку художньої творчості та посіла ІІ місце.


18 березня 2015 року 79 вихованців Зразкового художнього колективу ансамблю народного танцю «Калиновий цвіт» (керівники Малінська І.Г., Ковальова О.Ю.), Зразкового художнього колективу хореографічного ансамблю «Барвінок» (керівник Хотімченко Ж.М.) та хореографічного колективу «Апельсин» (керівник Бєлозор О.О.) взяли участь у відбірковому турі Всеукраїнського конкурсу-фестивалю патріотичної творчості «Оберіг» в ОПМС. Всі вихованці запрошені до участі у фіналі.


18 березня 2015 року 7 вихованців театру-студії «Сувенір» (керівник Моргунова Г.Й.) взяли участь у відбірковому турі читців обласного фестивалю виконавської майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко» в музеї ім. Б.Лавреньова


19 березня 2015 року Трубаєв Олександр – вихованець клубу «Лідер» (керівник Адвокатова С.І.), Піддубна Яна – театральний клуб «Свято» (керівник Піддубна В.А.) та Бутіловська Анастасія, Швороб Марія – гурток «Сучасне мистецтво» (керівник Смагін Л.Г.) взяли участь у відбірковому турі авторів творів навіяних творчістю поезії Ліни Костенко та ілюстрації до її віршів в музичному училищі. Одинадцять вихованців гуртків отримали дипломи учасників обласного фестивалю виконавської майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко».


08 березня 2015 року 13 вихованців гуртків «Спортивне орієнтування» (керівник Капара М.В.) та «Пішохідний туризм» (керівник Горшкова Д.В.) взяли участь у ІІІ етапі обласних змагань «Зелений стадіон» з паркового орієнтування в ЗНЗ №53. Переможцями та призерами стали вихованці гуртка «Пішохідний туризм»  Гуляєв Максим – ІІ м., Буцула Микола – ІІІ м.


11 березня 2015 року 10 вихованців Народного художнього колективу дитячого хору «Жайвір» (керівник Козян Р.М.), Зразкового художнього колективу вокально-естрадної студії «Дебют» (керівник Ткач А.В.), театру-студії «Сувенір» (керівник Моргунова Г.Й.) та Зразкового художнього колективу ансамблю народної пісні «Веснянка» (керівник Дунаєва Н.В.) взяли участь у ХІV відкритому фестивалі військово-патріотичної пісні «Рядки опалені війною…» в ДКК «Золотий ключик». Вихованці стали переможцями та отримали грамоти Херсонської обласної ради ветеранів Сіденко Ілля – студія «Дебют» та Дєордіца Аліна – хор «Жайвір»; грамоту Херсонської міської ради ветеранів отримали вихованці старшої групи ансамблю «Веснянка». Дипломи переможців від бібліотеки – філії №5 для дітей отримали Носова Марія – хор «Жайвір», Зобол Дар’я та Кузьмова Анастасія – театр-студія «Сувенір».


За підсумками обласного конкурсу «Космічні фантазії», який проходив в січні-лютому 2015 року в КЗ «ЦНТТУМ» ХОР, з 6 дитячих робіт дипломи отримали вихованці Зразкових художніх колективів: Вернигор Анастасія – І м., Форостіна Анастасія – ІІ м. – гурток «Чарівна намистина» (керівник Кубарова Г.М.) та Маркусь Ігор-Захар – ІІ м. – гурток «Фентезі» (керівник Дівущак Т.В.).


За підсумками ІV туру обласних змагань з радіозв’язку на ультракоротких хвилях «Школа радиста», які проходили 16 лютого 2015 року, команда радіоклубу «Супутник» у складі Тутової Олександри, Скорик Данила та Чайки Світлани посіла ІІІ місце.


20 лютого 2015 року 46 вихованців Народного художнього колективу дитячого хору «Жайвір» (керівник Козян Р.М.) та Зразкового художнього колективу ансамблю народної пісні «Веснянка» (керівник Дунаєва Н.В.), взяли участь у IV міському фестивалі-конкурсі вокально-хорового мистецтва «Пісенне розмаїття» в ХТЛМ. За підсумками журі: вокальний ансамбль хлопчиків Народного художнього колективу дитячого хору «Жайвір» отримав  диплом лауреата ІІ ступеня;     старша група Народного художнього колективу дитячого хору «Жайвір» – лауреат І ступеня; Зразковий художній колектив ансамбль народної пісні «Веснянка» – лауреат ІІ ступеня.


28 лютого 2015 року 14 вихованців хореографічної студії «Фантазія» (керівник Короткова Л.О.), студії класичного танцю «Іскра» (керівник       Пашко І.П.) та Зразкового художнього колективу хореографічного ансамблю «Барвінок» (керівник Хотімченко Ж.М.) взяли участь у І обласному хореографічному конкурсі малих груп «Ми з України» в ХДУ, присвяченого 110-річчю з дня народження видатного українського балетмейстера Павла Вірського. За підсумками журі: солістка Зразкового художнього колективу хореографічного ансамблю «Барвінок» Работіна Ганна стала лауреатом І ступеня; вихованки хореографічної студії «Фантазія» отримали диплом лауреата ІІ ступеня; вихованці студії класичного танцю «Іскра» – лауреат ІІ ступеня. Також учасники отримали грамоти дипломантів конкурсу на кожен колектив.


За підсумками  відкритих Всеукраїнських змаганнях зі спортивних танців «Кубок Південного регіону 2015» у м. Миколаєві, який проходив 14.02.2015 р., з 5 вихованців ансамблю спортивного бального танцю «Nika dance» (керівник Терешенко Н.В.) отримали такі нагороди: пара Даншаніна Аліна та Гризбург Артем – диплом за ІІ місце; Даншаніна Діана – диплом за ІІ місце; Дроченко Каріна – диплом за ІІІ місце. Кращим тренером за підсумками 2014 року визнана тренер колективу «Nika dance» Терешенко Наталія та нагороджена диплом.


За підсумками міського етапу Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!», який проходив в ХМЦНТТУМ в січні 2015 року, з 17 робіт 9 вихованців дитячої фотостудії «Bestmoment» (керівник Куцина І.П.) диплом за ІІ місце отримала Кузнєцова Анна, дипломи за ІІІ місце отримали: Міщерякова Дар’я, Кузнєцова Анна, Високос Анна. На обласний етап конкурсу направлені 2 роботи двох вихованців.


05 лютого 2015 року 44 вихованця Народного художнього колективу дитячого хору «Жайвір» (керівник Козян Р.М.), Зразкового художнього колективу вокально-естрадної студії «Дебют» (керівник Ткач А.В.) та ансамблю народної пісні «Веснянка» (керівник Дунаєва Н.В.) взяли участь у міському дитячому фестивалі естрадної пісні «Кришталеві нотки» в ПДЮТ.


Ансамбль вихованців молодшої групи Зразкового художнього колективу вокально-естрадної студії «Дебют» отримав диплом лауреата І ступеня, вихованці студії Кувавіна Софія та Галушка Діана – диплом учасника, Сіденко Ілля – лауреат ІІІ ступеня. Вихованці ансамблю народної пісні «Веснянка» дует Орлова Анастасія та Отріщенко Єлизавета – диплом І ступеня, Григоренко Олена – диплом ІІІ ступеня. Вихованці дитячого хору «Жайвір» отримали: вокальна група дівчат – диплом І ступеня, вокальна група хлопців – ІІ ступеня.


07 лютого 2015 року 15 вихованців Зразкового художнього колективу хореографічного ансамблю «Барвінок» (Хотімченко Ж.М.) та хореографічного  колективу «Апельсин» (керівник Бєлозор О.О.) взяли участь у ІІ відбірковому турі Всеукраїнського конкурсу юних та молодих виконавців «Маленькі зірки» в ОПМС. Всіх учасників запрошено на фінал конкурсу, який відбудеться в травні 2015 року.


15 лютого 2015 року 6 вихованців гуртка «Спортивне орієнтування» (керівник Капара М.В.) взяли участь у ІІ етапі обласних змагань «Зелений стадіон» з елементами паркового орієнтування у мікрорайоні «Острів». Переможцями та призерами стали: Грай Вікторія – І м., Гаркуша Євген – ІІІ м.


18 лютого 2015 року 104 вихованця творчих колективів Центру взяли участь у Всеукраїнському телевізійному конкурсі «Обрій» в Миколаївському обласному Палаці культури. Вихованці отримали нагороди: Зразковий художній колектив вокально-естрадна студія «Дебют» (керівник Ткач А.В.): ансамбль молодшої групи – І місце, солістка Кувавіна Софія – ІІ місце; Зразковий художній колектив ансамбль народного танцю «Калиновий цвіт» (керівники Малінська І.Г, Ковальова О.Ю.) – два Гран-прі; Зразковий художній колектив хореографічний ансамбль «Барвінок» (керівник Хотімченко Ж.М.) ансамбль  – І місце, солістка Работіна Ганна – Гран-прі; хореографічний колектив «Апельсин» (керівник Бєлозор О.О.) – І місце.


За підсумками обласної виставки-конкурсу «Альтернативна ялинка», який проходив в грудні 2014 р. в ХД БХТ з 5 робіт гуртків «Чарівна намистина» (керівник Кубарова Г.М.), «Фентезі» (керівник Дівущак Т.В.), «Скринька» (керівник Назарова Н.А.), «Майстерня чудес» (керівник Пелагіна Н.С.), «Природа і фантазія» (керівник Пижова Н.Ю.) диплом І ступеня отримала вихованка гуртка «Природа і фантазія» – Темірєва Богдана; диплом ІІ ступеня – вихованка гуртка «Майстерня чудес» – Карамишева Марія.


За підсумками конкурсу-виставки «Дотик янгола», який проходив в грудні 2014 р. – січні 2015 р. в ХД БХТ із 8 робіт вихованців гуртків «Чарівна намистина» (керівник Кубарова Г.М.), «Чарівний хрестик» (керівник Калашникова Л.О.), «Природа і фантазія» (керівник Пижова Н.Ю.) грамоти переможців отримали: Назарова Ганна, Смєшко Катерина – вихованки гуртка «Чарівний хрестик»; Пижов Антон, Пижов Іван – вихованці гуртка «Природа і фантазія». Інші вихованці отримали дипломи за участь.


За підсумками щорічного обласного (заочного) конкурсу сценаріїв та методичних розробок виховних заходів «Перлина натхнення» серед педагогічних працівників загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів, який проводився в листопаді 2014 р. – січні 2015 р. з 15 робіт педагогів Центру переможцями стали: номінація  «Родинно-сімейне виховання» Піддубна Валентина Анатоліївна, завідувач відділом художньої творчості – диплом I ступеня; номінація «Художньо-естетичне виховання» Дунаєва Наталя Володимирівна, керівник гуртка – диплом I ступеня; Моргунова Ганна Йосипівна, завідуюча відділом масової роботи – диплом I ступеня; Хотімченко Жанна Миколаївна, керівник гуртка – диплом IІІ ступеня; Калашникова Лариса Олександрівна, керівник гуртка – диплом IІІ ступеня; номінація «Безпека дорожнього руху» Волкова Наталія Олександрівна, культорганізатор – диплом IІ ступеня; номінація «Розважальні програми» Козлов Андрій Леонідович, культорганізатор – диплом I ступеня; Афонська Юлія Сергіївна, культорганізатор – диплом ІI ступеня; Парахіна Марина Олександрівна, керівник гуртків – диплом ІIІ ступеня; Бєлозор Ольга Олександрівна, керівник гуртків – диплом ІІI ступеня; номінація «Свято в позашкільному закладі» Адвокатова Світлана Іванівна, методист, керівник клубу «Лідер» – диплом I ступеня.


За підсумками міського заочного конкурсу «Космічні фантазії» 18 грудня 2014 року 12 вихованців гуртків Херсонського Центру позашкільної роботи нагороджені дипломами: І ступеня – Губацька Софія, Литвиненко Олександра, Спічак Марія; ІІІ ступеня – Косташенко Павло, Швороб Марія – гурток «Сучасне мистецтво» (керівник Смагін Л.Г.); І ступеня – Краснянська Єлизавета, Василюк Єлизавета, Маркусь Ігор-Захар – Зразковий художній колектив гурток «Фентазі» (керівник Дівущак Т.В.); І ступеня – Юлдашев Віталій – гурток «Майстерня чудес» (керівник Пелагіна Н.С.); І ступеня – Вернігор Анастасія, Пігура Олексанадра; ІІ ступеня – Сергеєв Микита – Зразковий художній колектив гурток «Чарівна намистина» (керівник     Кубарова Г.М.). Керівник гуртка «Сучасне мистецтво» Смагін Л.Г. отримав подяку за якісну підготовку та високу результативність вихованців.


У вересні 2014 року 12 дитячих робіт вихованців Зразкового художнього колективу гуртка «Чарівна намистина» (керівник Кубарова Г.М.) були направлені в м. Київ для участі у заочному Всеукраїнському конкурсі «Урок казки». 19 грудня 2014 року 2 вихованців Голубченко Дар’я, Вернигор Анастасія взяли участь у фіналі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Урок казки», що проходив в рамках Всеукраїнського соціального проекту «Свято дитячих мрій» в м. Києві. Дівчата отримали дипломи за ІІІ місце в номінації «Золоті ручки» та отримали подарунки.


За підсумками міського конкурсу «Волонтер року» 05 грудня 2014 року в міськвиконкомі переможцем визнано Матяша Валентина – вихованця клубу «Лідер» (керівник Адвокатова С.І.).


За підсумками ІІ туру обласних змагань з радіозв’язку на ультракоротких хвилях «Школа радиста» 10.11.2014 р. команда вихованців радіоклубу «Супутник» (керівники Дежкунова Л.О., Фоменко О.О., Ніколаєв М.В.) у складі Тутової Олександри, Плохенко Тетяни, Якимчук Ольги посіла ІІІ місце.


За підсумками Всеукраїнського учбового дня від «Школи радиста» 26.11.2014 р. команда вихованців радіоклубу «Супутник» (керівники Дежкунова Л.О., Фоменко О.О.) у складі Тутової Олександри та Карагод Дарини посіла ІІІ місце.


За підсумками Всеукраїнського учбового дня від «Школи радиста» 05.11.2014 р. команда вихованців радіоклубу «Супутник» (керівники Дежкунова Л.О., Фоменко О.О.) у складі Тутової Олександри та Скорик Данила посіла ІІ місце.


06 грудня 2014 року 13 вихованців хореографічних гуртків взяли участь в обласному конкурсі малих форм хореографії «Зимова казка» в Херсонському державному Будинку художньої творчості. За підсумками конкурсу Работіна Анна – вихованка Зразкового художнього колективу хореографічного ансамблю «Барвінок» (керівник Хотімченко Ж.М.) отримала диплом І ступеня; вихованці Зразкового художнього колективу ансамблю народного танцю «Калиновий цвіт» (керівник Малінська І.Г.) отримали 2 дипломи ІІ ступеня.


З 28 по 30 листопада 2014 року 6 вихованців туристських гуртків (керівники Волков О.Л., Горшкова Д.В.) у складі команди м. Херсона взяли участь у змаганнях Кубку Херсонської області з пішохідного туризму в закритих приміщеннях серед юніорів, які проводилися на базі ХДУ, навчальних закладів №45 та 57. Серед 8 команд-учасниць змагань збірна команда м. Херсона посіла ІІІ місце.


За підсумками міського етапу Чемпіонату України зі спортивних туристських походів серед учнівської молоді звіт про велосипедний похід вихованців туристських гуртків (керівник Волков О.Л.) посів І місце, а звіт про водний похід посів ІІІ місце.


За підсумками міського конкурсу образотворчого мистецтва «Барви Таврії», в якому взяли участь 9 робіт вихованців гуртків образотворчого мистецтва (керівник Смагін Л.Г.) та 6 робіт вихованців гуртка «Юний художник» (керівник Торкіна О.В.), в молодшій категорії переможцями та призерами стали: Бініна Марія, вихованка гуртка «Нове мистецтво» – лауреат І ступеня, Карамишева Марія, вихованка гуртка «Сучасне мистецтво» – лауреат ІІ ступеня, Кіріна Вікторія, вихованка гуртка «Юний художник» – лауреат ІІ ступеня, Макогон Олександра, вихованка гуртка «Юний художник» – лауреат ІІІ ступеня.


29 листопада 2014 року  14 вихованців Зразкового художнього колективу хореографічного ансамблю «Барвінок»(керівник Хотімченко Ж.М.) взяли участь в І обласному дитячому фестивалі «Я – майбутнє Херсонщини» в Херсонському державному університеті. Работіна Ганна отримала гран-прі, а колектив отримав диплом за ІІ місце.


29 листопада 2014 року  14 вихованців театру-студії «Сувенір» (керівник Моргунова Г.Й.), театрального клубу «Свято» (керівник Піддубна В.А.) та драматичного гуртка «Мрія» (керівник Козлов А.Л.) взяли участь у XV обласному конкурсі майстрів художнього читання «Наша земля – Україна», який проходив в гімназії №3. За підсумками конкурсу Піддубна Яна, вихованка театрального клубу «Свято» отримала диплом ІІ ступеня в категорії «Автор»  та отримала приз від журі,  Коновалов Сергій, вихованець театру – студії «Сувенір» отримав диплом ІІ ступеня в молодшій категорії,  Ігнатенко Олександра, вихованка театру-студії «Сувенір» – диплом ІІІ ступеня в середній категорії.


15 листопада 2014 року 29 вихованців Зразкового художнього колективу хореографічного ансамблю «Барвінок» (керівник Хотімченко Ж.М.) та Зразкового художнього колективу ансамблю народного танцю «Калиновий цвіт» (керівник Малінська І.Г.) взяли участь у І турі ХХ Всеукраїнського конкурсу юних та молодих виконавців «Маленькі зірки» в обласному Палаці молоді та студентів. За підсумками колективи запрошено на фінал конкурсу в травні 2015 року.


23 листопада 2014 року у святі урочистого закриття фестивалю «TAW – Таврійський тиждень мистецтв / Zабалка – 2014» взяли участь 23 вихованця гуртків відділу художньої творчості: театру-студії «Сувенір» (керівник Моргунова Г.Й), театрального клубу «Свято» (керівник Піддубна В.А.), студії класичного танцю «Іскра» (керівник Пашко І.П.), хореографічної студії «Фантазія» (керівник Короткова Л.О.), Зразкового художнього колективу вокально-естрадної студії «Дебют» (керівник Ткач А.В.), Зразкового художнього колективу хореографічного ансамблю «Барвінок» (керівник Хотімченко Ж.М.), Зразкового художнього колективу ансамблю народної пісні «Веснянка» (керівник Дунаєва Н.В.). За участь у фестивалі кожний гурток отримав диплом від управління культури Херсонської міської ради. Всього отримано 13 дипломів.

Детальніше про фестиваль


13 листопада 2014 року 16 вихованців театру-студії «Сувенір» (керівник Моргунова Г.Й.), театрального клубу «Свято» (керівник Піддубна В.А.), драматичного гуртка «Мрія» (керівник Козлов А.Л.) взяли участь у V міському конкурсі майстрів художнього читання «Мова моя калинова» в Таврійському ліцеї мистецтв. Вихованці театру-студії «Сувенір» отримали нагороди: Чепінога Тетяна – І м., Ігнатенко Олександра – ІІ м., Старінщак Ірина, Олефір Оксана, Вовченко Олександр – ІІ м., Кузьмова Анастасія – диплом в номінації «За збереження національної патріотичної ідеї», Коновалов Сергій – ІІІ м., Рашкова Наталія – ІІІ м. Вихованці театрального клубу «Свято» отримали: Піддубна Яна – диплом за ІІ м. та запрошення надрукувати твір у Всеукраїнському поетичному альманасі «Антракт», Тимофієва Валерія – ІІ м. Котонюк Валерія – вихованка драматичного гуртка «Мрія» посіла ІІ м. Всього вихованці отримали 9 дипломів.


За підсумками Х Міжнародного конкурсу для дітей та юнацтва «Гренадери, вперед!» робота Трубаєва Олександра – вихованця Літературної майстерні клубу «Лідер» (керівник Адвокатова С.І.) стала переможцем. Трубаєв Олександр отримав диплом переможця та подарунки: мобільний телефон, бібліотеку. Керівник отримала диплом за підготовку переможця


За підсумками Всеукраїнського конкурсу художньої та документальної фотографії «Кіно», який проходив в жовтні 2014 року в рамках кіно-відеофестивалю аматорського кіно «Кінокімерія» з 2 вихованців дитячої фотостудії «Best moment» (керівник Куцина І.П.) Андрієць Олександра отримала диплом переможця та золоту медаль. Керівник гуртка також отримала диплом переможця у старшій категорії та золоту медаль.


08 листопада 2014 року 8 вихованців гуртка «Пішохідний туризм» (керівник Горшкова Д.В.) взяли участь у ІХ етапі обласних масових змагань «Зелений стадіон» з елементами паркового орієнтування в Гідропарку. Буцула Микола посів І місце.


25 жовтня 2014 року 23 вихованця Зразкового художнього колективу вокально-естрадної студії «Дебют» (керівник Ткач А.В.) та Зразкового художнього колективу ансамблю народної пісні «Веснянка» (керівник Дунаєва Н.В.) взяли участь ХІІ обласному конкурсі виконавців естрадної пісні «Карусель мелодій» в ХДБХТ. Ансамбль «Веснянка» отримав диплом ІІІ ступеня. Студія «Дебют» в номінації «ансамбль» отримала диплом І ступеня, Кувавіна Софія в номінації «сольний вокал» – диплом ІІІ ступеня.


11-12 жовтня 2014 року 13 вихованців Зразкового художнього колективу хореографічного ансамблю «Барвінок» (керівник Хотімченко Ж.М.) та хореографічного колективу «Апельсин» (керівник Бєлозор О.О.) взяли участь у Всеукраїнському конкурсі військово-патріотичної творчості «Оберіг» в ОПМС. Вихованка ансамблю «Барвінок» Работіна Анна отримала диплом лауреата за кращу хореографічну постановку та кубок. Хореографічний колектив «Апельсин» отримав диплом лауреата за високу виконавчу майстерність та кубок.


06 жовтня 2014 року 3 вихованців радіоклубу «Супутник» (керівник Ніколаєв М.В.) взяли участь у І турі обласних змагань з радіозв’язку на ультракоротких хвилях «Школа радиста» та посіли ІІІ командне місце.


З 02 по 12 жовтня 2014 року роботи 9 вихованців та 2 батьків вихованців Зразкового художнього колективу гуртка «Чарівна намистина» (керівник Кубарова Г.М.) взяли участь у відкритій виставці – конкурсі «Бісерна мозаїка» в м. Києві. За підсумками конкурсу спеціальний приз від ПП «Морозов» отримала Горбач Кароліна. Грамоту та приз за достойний рівень виконаної роботи отримала Вернигор Анастасія. Грамоту за художній образ отримала Коркмаз Ділара. Димломи за достойний рівень представлених робіт та призи отримали: Гонтарь Альона, Кравцова Олександра, Безкровна Олена, Пічура Олександра, Герасимчук Катерина, Ігнашова Варвара. Дипломи отримали батьки: Кравцова Ірина Василівна та Вернігор Любов Олександрівна. Гурток «Чарівна намистина» отримав диплом за достойний рівень робіт. Всього 12 дипломів та грамот.


14 вересня 2014 року 17 вихованців туристських гуртків взяли участь у VІІ етапі обласних масових змагань «Зелений стадіон» з елементами паркового орієнтування в Дніпровському районі. Призерами стали: Буцула Микола – ІІІ м. («Пішохідний туризм», керівник Горшкова Д.В.), Величко Роман – ІІІ м., Чернова Анастасія – ІІІ м. («Спортивне орієнтування», керівник Капара М.В.).