ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Школа раннього розвитку «Веселка»

         З дітьми 3 – 5 років працюють керівники  Алексєєва Ольга Олексіївна, Красношапка Олена Василівна. У школі раннього розвитку «Веселка», яка працює на базі Херсонського Центру позашкільної роботи, граючи і спостерігаючи, діти з 3 – 6 років знайомляться з навколишнім світом, вчаться читати і рахувати, розвивають уміння розв’язувати задачі. Під час занять весь комплекс навчання спрямований на адаптацію дитини до колективу, знайомство і вивчення того, з чим дитина зустрінеться у школі.
У Херсонському Центрі позашкільної роботи склалася найкраща у місті комплексна система підготовки малюків до навчання в освітньому закладі.
Під керівництвом досвідчених педагогів діти слухають музику, співають і танцюють; на заняттях образотворчого мистецтва малюють олівцями, аквареллю та гуашшю, ліплять із глини і солоного тіста; у віршах і дитячих пісеньках знайомляться з англійською мовою; у сюжетних та рольових іграх пробують себе у різноманітних професіях, у найменших діток під час гри розвивають мову і пам’ять.

«Веселка» – чудова база для підготовки дітей до школи.

Веселка Веселка1Фото-0212Фото-0215Фото-0219