ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

ВП ХЦПР ХМР ПЗОВ «Оздоровчий табір ім. І.Голубця»

Оздоровчий табір імені Івана Голубця у м.Скадовську розпочав роботу після капітального ремонту влітку  2017 року. Відремонтовано  харчоблок, спальні корпуси. Їдальня  табору має сучасне обладнання,  яким до речі можуть похизуватися далеко не всі   дитячі табори цього узбережжя.

У таборі відпочивають діти пільгових категорій: з багатодітних сімей, позбавлені батьківського піклування, діти учасників АТО, діти з особливими потребами та переселенці з окупованих територій України, а також херсонські підлітки, делеговані від  всіх  шкіл нашого міста. Кожного року приїздять відпочивати у табір активісти  міського учнівського парламенту та органів самоврядування ЗЗСО.

Динамічний початок ранку задає ритм на день, ранок вражає дітей надзвичайно цікавою зарядкою. Також  всіх зустрічає ласкаве море теплими хвилями. Мілкі води Скадовщини є дуже цілющими. Відпочиваючі з хвилюванням готують творчі номери з метою проведення заходу «Фестиваль талантів», в рамках якого вони демонструють свої уміння. Завдяки конкурсу відкриваються нові зірки у таборі, а присутні  отримують задоволення.

Проте діти мають крім цього ще безліч розваг: унікальну можливість відвідати центр м. Скадовська,  засмагнути та поплавати, прогулятись набережною та побачити визначні місця. Особливо подобаються вузькі провулки курортного містечка, яскраві парасольки та вуличний душ, що освіжає в пекельну спеку, а також відвідування дельфінарію, що дарує глядачам  багато позитивних вражень. У таборі проходить спартакіада між загонами, підлітки ведуть активне не тільки соціальне, а й спортивне життя. Щовечора відбуваються різноманітні конкурси DJ, MC та тематичні дискотеки.

Відпочиваючі весь довгий навчальний рік діляться своїми враженнями з друзями та однолітками і з нетерпінням чекають наступний рік.